Теплоізоляційні властивості пористого газобетону

Теплоізоляційні властивості ніздрюватого бетону в сухому стані перш за все залежать від об'ємної маси матеріалу (щільності). Деякий вплив на теплопровідність спричиняють також структура пір і мінералогічний склад бетону.

Контроль якості

омпанія ТОВ «Аерок» має атестований «Контрольно-випробувальний відділ», який відповідає основним вимогам національних стандартів та інших нормативних документів, встановлених для випробувальних лабораторій і підтверджує його технічну компетентність по проведенню контрольних випробувань блоків з пористих бетонів

Правда і міфи про газобетон

Кожен, хто хоч раз намагався знайти в Інтернеті інформацію про стінові матеріали і, зокрема, про газобетон, стикався з її суперечністю. Джерел інформації багато, але вони відрізняються різним рівнем обгрунтованості, об'єктивності, компетентності, комерційної ангажованості врешті-решт.

Екологічні переваги газобетону AEROC

Газобетон AEROC не токсичний, хімічно інертний, біологічно стійкий матеріал, не виділяє шкідливих елементів при підвищеній температурі. Ці переваги обумовлюють пріоритетне використання газобетону AEROC як стінового матеріалу для зведення житлових і громадських будівель різної поверховості.

Про ніздрюватий бетон

Ніздрюватий бетон, пінобетон, газосилікат і газобетон - одна категорія будівельних матеріалів з різними характеристиками і особливостями експлуатації. Найбільш поширене поняття - це газобетон. Основні характеристики даного продукту - пориста структура, низька щільність і невелика вага. Розділяється газобетон на дві категорії матеріалів - газобетон і пінобетон. Їх відмінність полягає в технології виробництва і, відповідно, в наступних характеристиках.