Вологість в конструкціях

Автоклавний ніздрюватий бетон набуває свої високі характеристики в процесі тривалої витримки в середовищі насиченої пари при високому тиску.Після нетривалого охолодження газоблоки встановлюються на піддони і упаковуються в термоусадочну плівку.

Звукоізоляція AEROC

В залежності від призначення приміщення і будівлі в цілому на стадії проектування необхідно визначити ступінь звукоізоляції, яка забезпечить комфортні умови та захистить від шуму. Питання звукоізоляції стін з газобетону стають особливо важливими, якщо мова йде про сучасне будівництво. Наша продукція AEROC відповідає всім європейським вимогам якості. Тому, якщо вам необхідна звукоізоляція стін між квартирами, ми пропонуємо сучасний підхід до вирішення даного завдання.

Вогнестійкість газобетону AEROC

Для бетонних стін дуже важливим показником є ​​здатність переносити вплив високих температур протягом певного часу. Ніздрюватий газобетон - це вогнетривкий матеріал з високими показниками надійності. Ступінь вогнестійкості газобетону відноситься до найвищого класу А1. Завдяки пористій структурі газобетон переносить короткочасний вплив високих температур.